Trávnik na jar - apríl

Zdravim. Prosim o radu. Zasial som novy travnik 11. aprila a po par dnoch prislo toto zle pocasie, v noci je velka zima, a teraz v noci mrzlo. Chcem sa spytat ci bude z tej travy nieco alebo mozem ratat s tym ze budem potrebovat znova siat travu? Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Vydrz :)
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od zipsuliak:

Vydrz :)
@zipsuliak dakujem ale pocul som aj take ze nebude ziadny problem lebo uz niekolko dni som to mal zasiate pred tymto pocasim, a pocul som aj opacne ze to bude zle, znova bude treba siat. Preto mam stres z toho
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od luroto:

Zdravim. Prosim o radu. Zasial som novy travnik 1…
@luroto ja som sadil 5.4./8.4. a uz to pomalicky schadza. ano, teplota ma vraj vplyv na klicivost, ale na druhej strane celkom fajne prsi ...
Odpovedať
Profilova fotka
Je chladno... udrzuj to vlhke stale... akonahle sa otepli ono sa to rozbehne... :) Pomrznut to nemohlo taka zima nebola...len to nema dostatok tepla na raketovy start a ide to pomaly :)
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od zipsuliak:

Je chladno... udrzuj to vlhke stale... akonahle s…
@zipsuliak dakujem pekne :)
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od luroto:

Zdravim. Prosim o radu. Zasial som novy travnik 1…
@luroto Aj ja som sial asi pred 3 rokmi v apríli a potom prišli mrazy a všetko vyrástlo. Trávnik bol ok, len to dlhšie trvalo.
Odpovedať
semeno to prezije, len nemozes cakat ze bude rast ked je kosa. Ako pisali uz predo mnou, treba trosku dlhsie vydrzat, idealne pocasie je ked v noci teplota neklesne pod 10 stupnov
Odpovedať
my teda este stale cakame, kedze toto pocasie je fakt aprilove. a to este rataj s tym ze budu v maji traja zamrznuti.
Odpovedať
Vyrastie Ti neboj. Keby som mal mať iba z toho stresy mam sladký život :D
Odpovedať
vyrastie urcite, len treba zalievat.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od rosio:

vyrastie urcite, len treba zalievat.
@rosio žeby to len u mňa pršalo už týždeň?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od duzu:

@rosio žeby to len u mňa pršalo už týždeň?
@duzu a u nas sucho,iba chladnejsie.
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?