Stavebná firma Erdom alebo Herdom

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte vsetci! Mate niekto osobnu skusenost so stavebnou firmou ERDOM alebo HERDOM? Uvazujeme realizovat vystavbu RD na kluc cez tuto spolocnost a zaujimalo b y ma ci su seriozny? A ci ste boli s nimi spokojny? Prosim napiste Vase skusenosti a rady na moj e-mail: evita-barca@azet.sk Dakujem.
Odpovedať
1
2
ahoj niekto 3myslím že sa nemýliš. Podla mňa je to skôr pravidlo. Neviem si predstaviť kolko ludí je sklamaných. Je to strašné.
Odpovedať
A ešte jedna vec ma napadla: Pokiaľ viem, tak p. Halmešovi peniaze navyše nikto úplne nevyplatil, čiže v podstate na každom dome prerába (aspoň niekoľko sto tisíc). Ako to, že do dnešného dňa neskrachoval???
Odpovedať
zázraky sa dejú. Ale myslím že sa nebavíme o sk ale už o státisícoch eur.Takže obrovský zázrak že neskrachoval.Proste je to šťastný človek.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
ahojte a už som tu znovu neviem ako vy ale ja som si všimla naše domčeky na ich stránke. neviem ako je to s právom na používanie našich materiálov bez nášho súhlasu.Ked som to ukázala mojim známim ktorí sú tam odfotení boli jemne povedané nahnevaní.Môj osobný názor je že v tomto štáte je dovolené už asi všetko. Odmeňované nieje seriozne jednanie ale podvod a drzosť. Chcem upozorniť všetkých čo sa rozhodujú spolupracovať s herdomom aby si všetko čo vypustí majiteľ s úst dali na papier potvrdené jeho podpisom. Často sa stáva že si nepamätá čo slúbil pred piatimi minútami.
Odpovedať
My sme sa pytali jedneho znameho a ten mi povedal, ze je mozne zverejnit len ciastkove fotografie, na ktorych nie je mozne identifikovat dom, jeho lokalitu a majitela. Cize napr. ciastkovy zaber kupelne je v poriadku, fotografia celeho domu je bez suhlasu majitela problem. Zeby bolo nutne obratit sa na sud?
Odpovedať
Vsimli ste si na stranke Herdomu tieto state? - Ako firma spolupracujeme s bankovými inštitúciami a vieme Vám poradiť aj v tejto oblasti. Sú totiž aj zákazníci , ktorí majú nejakú predstavu o celkovej investícii, no pred alebo počas realizácie chcú rôzne zmeny , ktoré stavbu predražujú a vzniká problém. Ako sa vraví: „kto nič nerobí – nič nepokazí“ , tak aj u nás nastal bohužiaľ niekedy takýto problém. Poučili sme sa aj my, takže v tomto roku sme rozšírili naše rady aj o rozpočtára , ktorý Vám každú zmenu dopredu nakalkuluje a realizuje sa až po Vašom písomnom odsúhlasení a zaplatení zálohy. - Nadštandartný prístup k zákazníkom - pre všetkých, ktorí si chcú postaviť dom je dôležitý termín nasťahovania. Zmluvou garantujeme pevný termín dodávky - cenová garancia od podpisu zmluvy garantujeme pevnú cenu stavby - záručný a pozáručný servis starostlivosť o nášho klienta nekončí odovzdaním domu, pretože spokojný zákazník je predpokladom úspechu firmy a jej najlepšou reklamou
Odpovedať
hej všimli len škoda že niečo iné je na papieroch a inak v realite
Odpovedať
fíha, to ste ma moc nepotešili. My sme sa rozhodli s manželom stavať, teda dať si postaviť montovaný dom. Rozmýšľali sme o firme Herdom, ale už som rozhodnutá, že nie. Chcela som sa opýtať, ako sa v nich býva? Nie je to "papierová škatuľa"? Viete, človek je zvyknutý na klasiku a tak stále neviem.
Odpovedať
ja by som určite nemenila za murovaný ale už by som si nedávala stavať nič na klúč. Dala by som postaviť hrubú stavbu a potom zhánala majstrov.
Odpovedať
ahoj evita odpovedali sme ti na IP
Odpovedať
prave sa rpzhodujeme komu dat stavat montovany dom, som velmi prekvapeny zo skusenosti. prekvapuje ma ze konecna cena je o tolko navysena? Akym sposobom sa robi zmluva, predpokladam (aspon zatial) ze su tam polozkym rozratane na konkretny dom a malo by to byt jasne, mylim sa? to ze je zateplovac suchtak by mal byt jeho problem. napiste mi proism niekto ako je to s tou zmluvou.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 1 roku
8-) dostal som info na túto diskusiu a prečítal som si príspevky,,,,, zaregujem len na príspevok užívateľa niekto3. Netreba Vás opravovať ani sa nemýlite. V Nitre p. Halmeša poznáme mnohí a tu čo ste už viacerí popísali vystihuje len kvapku vlasností ktoré p.Halmeš využíva na oblbnutie ľudí a na konanie vo svoj prospech, čo je bežné u mnohých ľudí ale nie na úkor odrbávok ostatných. INAK same o sebe hovorí aj to ak by ste ho hľadali , tak už nefiguruje ani pod erdom ani pod herdom ale už je to zase ďalší názov HALDOM. Takže zase nejaký čas potrvá kým to niektorí ľudia zistia že to je zase ten istý "pán" a keď už bude zase mnoho negatív na neho, tak asi zase zmení podstatu názvu firmy a bude trápiť ľudí naďalej...... prajem všetkým pekný deň a vyvarujte sa nedôveryhodných firiem
Odpovedať
POzor na 4 členné rodiny s malým psíkom :-D :-D :-D :-D Herdom bola skratka halmešov energeticky rýchly dom pričom rýchle sú len sľuby a nečakane navýšený odliv financii..... 8-( 8-( 8-( 8-(
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?