Kde vyviesť zeminu?

Poradte prosim, konecne sme zacali s nasou stavbou, a okrem toho, ze nam dnes po vcerajsom zabetonovani podkladneho betonu vj 2 metrovej jame... Mame problem, so zeminou, pretoze za nasim pozemkom na obecnom pozemku je smetisko s komunalnym a mozno aj biologockym odpadom a nechali sme malu cast pekne zeminy a strku z nasho vykopu - jedna sa o pekny strk, ktory je velmi vhodny na zasypa alebo podsypy pod chodniku alebo vonkalsiu dlazbu..... Z obecbeho uradu sa rozcertili, a do pondelka musime vyniest tuto zeminu, pretoze oni tam chcu mat stare nepovolene smetisko..... :-( Viem ze sme sa mali opytat dopredu, no napriektomu si myslime, ze obec by nemala branit obyvatelom upravit pozemky obecne pozemky okolo svojich najma ked su otrsnom stave... Poradte prosim ako sa co najjednoduchsie a narychlejsie zbavit tejto zeminy.... nepotrebuje niekto na chodniky? alebo nieco zasypat.... Je to 2 km od Senca viem ze je tam skladka odpadu, ale ta je priserne draha a navyse tato zemina nie je suca do odpadu bolo by jej skoda....
Odpovedať
Profilova fotka
skús sa zaregistrovať na www.ostavbe.sk tam je tiež možnosť ju ponúknuť, veľa chlapov je okolo BA bolo by škoda zeminu vyvážať na skládku.
Odpovedať
Profilova fotka
@marrad ahoj, a kde presne to je tá zemina, resp. kde staviate. Ja by som aj možno zobral tú zeminu. My staviame v Hrubom Šúri a budeme potrebovať zeminu. Koľko tej zeminy máte? Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@norberts ahoj, aj my máme nepotrebnú zeminu, len je zmiešaná so štrkom asi jedna k jednej. na čo to potrebujete?
Odpovedať
Profilova fotka
@ups no potrebujeme to na aj na cestu ale aj okolo domu.
Odpovedať
Profilova fotka
@norberts a vyhovovala by aj taká zemina so štrkom? máme asi tak dve tatrovky. nie je v tom žiaden bordel alebo tak. od šúru sme asi 11 km.
Odpovedať
@norberts nas strk je peknucky miestami sa prihodilo ze tam padlo trochu zeminy z hornej casti tak cca 10 % maximalne... bol aj statik na stavbe skontrolovat zakladovu skaru a ked sme mu povedali ze ten strk musime dat na skladku tam povedal ze to by bola velka skoda, ppretoze to je najlepsie co sa moze dat na pod dlazbu na teremme upravy alebo aj do skar zakladov....
Odpovedať
Profilova fotka
@ups no nevadí mi to, lebo by som to použil na príjazdovú cestu, ktorú potrebujeme navýšiť. Všetko je ale riešiteľné až ked nám položia škridle, čo bude až budúci týždeň. Až potom sa bude dať niečo robiť.
Odpovedať
Profilova fotka
@norberts to je v pohode. nám to zase až tak strašne neponáhľa. týždeň dva počkať by nemal byť problém...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 rokoch
Profilova fotka
Dobry den ak by mal niekto zaujem o vykopovu zeminu napriklad na zarovnanie pozemku v 29-30 tyzdni piste spravu.
Odpovedať
Profilova fotka
@juan_de_marco no, lokalizuj 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Dobrý deň, ponúkam za odvoz zeminu, cca 4-5m3. Malinovo, okres Senec
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?