Aku branu pred vchod na sukromnu cestu

Ahojte, staviame dom ku ktoremu sme kupovali prijazdovu cestu 50m dlhu a 3,2m siroku. Z Uvazujem ze aby nam tam nebehali zvierata atd ze by sme uz na zaciatku hned od ulice dali el. branu. + vacsie sukromie - uzka cesta kde ked bude sltp + elektromer bude este uzsia Aky mate na to nazor? Oplati sa to oplotit na ukoz komfortu zatacania do ulice? Dakujem
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od radovan255:

Ahojte, staviame dom ku ktoremu sme kupovali prij…
@radovan255 Len aby si potom aj skolaudoval...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od radovan255:

Ahojte, staviame dom ku ktoremu sme kupovali prij…
@radovan255 nápad super. Boky tej 50m cesty sú zabezpečené ako voči zveri?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od radovan255:

Ahojte, staviame dom ku ktoremu sme kupovali prij…
@radovan255 keď ide o zatáčanie, tak stačí posunúť bránu 6 m od cesty a aspoň môže aj auto stáť ešte na cestičke, kým sa brána zavrie a potom odísť.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od radovan255:

Ahojte, staviame dom ku ktoremu sme kupovali prij…
@radovan255 ako sa tam potom dostanú hasiči? koľko tak preplatí poisťovňa?zisti si to najskôr, komunálny odpad budeš nosiť daleko , od snehu to musíš čistiť sám aj ked platíš miestne poplatky
Odpovedať
Mam od dveri k ulici 70m cestu a funguje to dobre. Ziadny ruch z ulice, so susedmi mam dom na preskacku, takze moje okolie su ich zahrady, nie mury... kandlu mam tam pri brane a vecerna prechadzka so smetami netrva ani minutu. Sneh odhrnam len pri dome, cestu len rozjazdujem - daju sa na nej potom tahat sanky. Nenasiel som na tom este nevyhodu, okrem toho ze som mal pozicany bager mozno o dva dni dlhsie... Budes ale potrebovat kameru pri brane, lebo ked kurier do telefonu povie "uz som tu, podte von" tak aby si nemrzol vonku 10min. kym naozaj pride... Do 3m sa zmesti vsetko, ak nemate extra uzku ulicu, ale tak verim, ze nejaky nakladak ti uz vchadzal dnu, tak si zbadal aky priestor potreboval na vytocenie... Napr. mne moze vsetko od dodavky vacsie len cuvat a nikto s tym este nemal problem...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od frantisekca:

@radovan255 Len aby si potom aj skolaudoval...
@frantisekca preco by som nemal skolaudovat? @megdesign staviam na zahrade jedneho domov z ulice, cize ta moja pristupova cesta ma z kazdej strany dom/zahradu s obyc pletivovym plotom. @duzu hasici potrebuju 3metre prejazd a cesta ma 3,20m @minoo a ako si vyriesil tu branu? mne ide o to ze neviem ako umiestnim branu, kedze cesta ma 3,2 a musim nechat 3 m. takze neviem ci jeden stlpik a velke kridlo, alebo nejake sekvencne..
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od radovan255:

@frantisekca preco by som nemal skolaudovat? @meg…
@radovan255 ja mam pozemok sirsi ako cestu, aj branu mam sirsu... Ale mam dvojkridlovu na ludsky pohon. Neviem kolko miesta potrebuju el. pohony, ale klasicku branu mozes mat v podstate zarovno s plotom...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?