Stačí 110m2 v dome na dobré bývanie?

Zobraz úvodný príspevok
Ahpj som tu 1. krát , s manželom ideme prerábať dom , ale nievieme sa dhodnúť , obytná časť 1. poschodia má 110m2 a on tvrdí že nám to stači a ja chcem aby sme spravili aspoň 2 izby do pokrovia . Čo si myslíte , podľa mna 2 detské izby a obyvačka a spálna, kuchyna + kupelna a sprcha je na 110m2 málo . :-(
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
veru, niekedy by som sa zbalila už aj ja ;-) , ale asi by mi potom za tými "pár" metrami bolo smutno
Odpovedať
Profilova fotka
zuz, už len dokončujeme..boli by sme rýchlejší, ale mali sme problém s kúrenármi..tak sa nám to celé posunulo, lebo zohnať ozaj dobrých nových dá zabrať - a ešte v sezóne.. teda my sme fakt na 100 % rozhodnutí.. :-D a pomaličky na tom pracujeme, aby to potom za tých pár rokov bolo vôbec reálne :-N 8-) .. sny sú na to, aby sa plnili ;-) ..
Odpovedať
ahojte baby mozem sa pridat? vdaka :-) aj my uz mame postaveny domček s obytnou plochou 105 m2 a bohate to staci. je to bungalow a mame tam vstupnu chodbu obyvacku s jedalnou to je prepojene s kuchynou + špajza wc hostovske, a nocna časť ma 2 izby spalnu kupelnu a ešte sme si pridali tech. miestnosť na kotol a pracku lebo nemame pivnice :-) ale uplne staci aj na byvanie aj upratovanie x-) tak sa uz tesime kedy sa budeme stahovat.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Prida sa este niekto s tipom na maly domcek z katalogu, ktory stavia ( alebo uz postavil ) a povie ako sa mu v nom byva - ci to nie je prilis male?
Odpovedať
tak ja sa pridavam my mame sice byt ale ma 150m2 - je 3-izbovy... a nejaky meter by som este prijala ( pritom nema absolutne hluche miesta a podorys idealny ) - jediny vystrelok tohoto bytu je spolocenska zona, ktora ma 80m2, vsetko ostatne je primerane ( 2 izby cca.po 20m2, velka kupelka s toaletou, satnik, samostatna toaleta...) - chyba mi este jedna detska... ten spolocensky priestor by som nemenila - je to velka kuchyna, priestranna jedalen, obyvacka aj s pracovnym kutom a kniznicom... keby staviam dom tak by som mozno nepotrebovala taky velky spolocensky priestor - skor by som to otvorila do zahrady a prepojila... na 3-izbovy dom je 110m2 podla mna celkom ok - hlavne ked je to bungalow... ako uz spominali ludia tu, zalezi ale aj od podorysu... na 4-izbovy mi to pride malicke :-(
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?