Dom v tvare L

Dobry den, chcela by som sa spytat ci by nam niekto vedel poradit. Rozmyslame nad kupou starsieho domu v tvare L ale nevieme ako ho dispozicne usporiadat. Kedze vchod je z dvora, chceli by sme ho presunut dopredu (do miestosti 7.) Chceme oddelit kupelnu a WC a este by sme chceli mat spojenu kuchynu s obyvackou z ktorej by bol pristup na dvor na terasu ktoru by sme museli pristavit. Myslite, ze je sanca splnit vsetky nase poziadavky pri takomto podoryse? Uz sme skusali rozne kombinacie ale nic nam zatial nesedelo. Mozno sa tu najde niekto s novym pohladom. Za kazdy napad budeme velmi vdacni 🙏🙂
Odpovedať
@evka9999 podľa mňa by bolo dobré ešte doplniť koľko izieb potrebujete a či je možné nejako pracovať s odpadom alebo sú tam nejaké určite obmedzenia. Predpokladám že ta hrubá priecka je nosná. Ostatné priečky môžu ísť dole?
Odpovedať
Z nakresu to vyzera na gankovy dom. Nizsie pridavam link na sutaz navrhov od roznych architektov/architektiek k podobnemu typu domu ako mate vy. https://www.archinfo.sk/sutaze/sloven...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od evka9999:

Dobry den, chcela by som sa spytat ci by nam niek…
@evka9999 my tiež zvažujeme kúpu tohto a tiež vymýšľame ako to navrhnúť, zatiaľ skúšame sami, no niesom si istá. My ho máme celý podpivničený. Ten nákres, tak vyzerá dispozícia teraz a prvý som skúšala, ale asi nie
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?