Sú tieto okná kvalitné

Dobrý deň, chcem sa opýtať, či takéto zasklenie je v poriadku. Je to vonkajšia strana okien, profil salamander. Nepáči sa nám tesnenie okolo skla. Z vnútornej strany je to v rohu pekné, iba z vonkajšej je to takto dovnútra stlačené. Má to nejaký význam alebo je to len fušerina? Sú to nové okná,dnes nám ich prišli montovať. Ďakujem
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od bobok1993:

Dobrý deň, chcem sa opýtať, či takéto zasklenie j…
@bobok1993 Zlé. A môžeš napísať od koho tie okná sú? Lebo to prevedenie je naozaj strašné. Aj tie zvary. Že aby bolo varovanie - odtiaľ nebrať...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od frantisekca:

@bobok1993 Zlé. A môžeš napísať od koho tie okná…
@frantisekca presne, tie zvary mi oko vypichli
Odpovedať
A máte aj logické odôvodenie?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od bobok1993:

A máte aj logické odôvodenie?
@bobok1993 Ak sú tie okná zadarmo, alebo za smiešnu cenu, tak OK. Ani neodpovedáš na otázky... Ani nepíšeš, kam tie okná chceš dať, resp. kde sú namontované (dom, garáž, chliev...) Mám za to, že cez to zahrnuté tesnenie pôjde voda do profilu a ten roh je nedokonale zvarený. Možno to tesnenie sa dá opraviť ...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od frantisekca:

@bobok1993 Ak sú tie okná zadarmo, alebo za smie…
@frantisekca Nie sú zadarmo. Montujú nám ich do novostavby. Tesnenie len prilepené dobre, je to vidieť z druhej strany, len je vtlačené do profilu, ale prilepené je. Je pravda, že keď tam bude stáť voda, môže sa tesnenie odlepiť. Pozerali sme aj na okná u susedov, niektoré to majú, niektoré nie. Je zle zvareny profil, alebo je zle nalepená fólia?
Odpovedať
Tak zober hadicu a striekaj k tomu tesneniu, kam sa dostane voda. Taký (hnusný) zvar na okne som ešte nevidel, neviem, či je to dobré zvarené, ale s oknami nerobím, nemontujem...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?