Rekuperácia Nilan Compact - skúsenosti

Zobraz úvodný príspevok
Skusenosti s pouzivanim rekuperacie NILAN COMPACT
Odpovedať
1
9
10

Odpoveď na príspevok od lvasko:

@lvasko Asi treba znovu zopakovať rozdiel medzi a…
@lvasko Vau perfektný opis! Presne takto nejako nám to hovorili aj pri montáži, ono sa to zdá že je to komplikované ale je to úplne jednoduchá vec a navyše si myslím že by mala byť montovaná aj do bytoviek automaticky. A ako dlho už máš rekuperáciu?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od cielo33:

@lvasko Vau perfektný opis! Presne takto nejako n…
@cielo33 3-ti rok, dve zimy
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od barbie888:

@ado88 A ako presne sa o nu staras ty? Mna ako ze…
@barbie888 Robis to uplne spravne 😉 Ja tak isto len vymienam filter to je asi taky zaklad pre to aby ti rekuperacia dobre fungovala. Aj to vlastne mas normalne taky navin toho filtru odstrihnes si kolko potrebujes a vymenis. No a dalsia vec je aj ze ako casto ten filter menis.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od ado88:

@barbie888 Robis to uplne spravne 😉 Ja tak isto l…
@ado88 a tie filtre sa vymienaju rovnako casto pri aktivnej alebo pasivnej jednotke? nie je tam rozdiel?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od lvasko:

@cielo33 3-ti rok, dve zimy
@lvasko A co sa servisu tyka tak ho vyuzivas? Myslim ze ci volas do firmy aby to prisli skontrolovat. Ci si to niekedy aj potreboval a vyuzil.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od cielo33:

@lvasko A co sa servisu tyka tak ho vyuzivas? Mys…
@cielo33 využil. Firma s Košíc, bez problémov, konzultácia aj po telefóne. Mal som v rámci záruky výmenu jedného ventilátora, potom výmena antikoróznej tyče v nádrži a konzultácie o nastavení a programovaní pre inteligentnú domácnosť LOXONE, to aj s Plzňou, kde som NILAN kúpil. Všetko bez problémov. Už dávno som s nimi nehovoril, ale posledne keď som volal tak ma mali uloženého v databáze a vedeli poradiť.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od seker47:

@ado88 a tie filtre sa vymienaju rovnako casto pr…
@seker47 Asi nie, lebo aj u aktívnej sú pred tou časťou zariadenia, kde je pasívny výmenik. Všetko podľa potreby. Treba to kontrolovať, lebo každý má dom v inom porostredí.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od seker47:

@ado88 a tie filtre sa vymienaju rovnako casto pr…
@seker47 presne ako ivasko napisal zalezi od toho kde zijes ci mas v blizkosti stromy a rozne pele,alergeny co teda vie tu rekuperaciu paradne zaniest. ale v podstate si myslim tiez ze to je jedno ci je pasivna alebo aktivna, menit to mas tak ci tak. nas napriklad na to vie upozornit aj cidlo co mame na stene, ale kolkokrat to nie je treba tak to viem odlozit.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od ado88:

@seker47 presne ako ivasko napisal zalezi od toho…
@ado88 tak ale si predstav, ze niekto sa vyslovene zameriava na cenu tej jednotky, nie kazdemu to financne vie uplne vyjst a predpokladam, ze tie aktivne jednotky su o nieco drahsie ako tie pasivne.
Odpovedať
1
9
10
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?