Aké máte skúsenosti s produktami HEVOLTA?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, chcem sa opýtať, aké máte skúsenosti so spoločnosťou HEVOLTA a ich produktami? Staviame dom a riešime podlahové kúrenie a našli sme túto technológiu https://hevolta.sk/hevolta-nanocloth/ .. Zároveň majú riešené aj inteligencie, tak aj to by sme radi vyskúšali. Ak máte referenciu, tak dajte prosím vedieť.
Odpovedať
1
2
@jaap chlapi, tieto registrácie a super komentare na silu pôsobia opačne ako očakávate..
Odpovedať
Ďakujem ti za radu ale mne to je jedno čo si myslíš... mám to doma a som spokojný. Nič viac a nič menej. Ak máš inú skúsenosť nebudem sa s tebou hádať že to tak nie je. Zaujala ma tato debata keď som hevoltu googli lebo si chcem hodiť na chatu vypínače a padlahovku. To je celé ✌️
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
S firmou Hevolta mam velmi negativnu skusenost. V novembri 2022 mi v kupelni neodborne instalovali infra kurenie, co znamenalo, ze v kupelni nekurilo, bolo tam 15 stupnov. Od tedy som reklamovala stav a az vo februari 23, prisiel technik a vyhejtoval svojho kolegu, kt robil instalaciu. Riesenie mi navrhli rozbit cisto novu kupelnu, a ze to opravia. Samozrejme vtedy prehlasili aj napisali, ze naklady uhradia. Tak som este stale mala vieru v cestnost a korektnost firmy Hevolta a rozbili sme opat novu kupelnu a pan technik Cernak prisiel a opat polozil tie ich infra igelity tak, ze nekuri. Nastastie sme nepolozili dlazbu a opat som reklamovala, ze nekuri. Bol pan technik Cernak pozret a vzal akurat termostat, kt dodnes nevratil a vyjadril sa, ze on nevie co je s tym. Snazila som sa emailom, tf aj osobne kontaktovat ich tzv CEO pana Havranka, kt je uspesny ghoster, nakolko k dnesnemu dnu neodpovedal na email, tf, dokonca v R1 ked dojdem osobne, je vzdy na stavbe 🤷‍♀️. Kontaktovala som aj spolumajitela firmy Hevolta pan Frantisek Herud, kt mi prislubil pomoc s riesenim, no od tedy mi nedviha tf, ani sa neozval a v tf mi povedal, ze on nema s tou firmou nic spolocne, taky slovensky sposob podnikania 🙈 Cize stav k dnesnemu dnu: nefunkcne tzv infra kurenie, rozbita kupelna a peniaze v tahu. Velmi zla skusenost a preto urcite neodporucam. Hevolta je pre mna synonymum pre podvod a klamstvo. Dokonca aj web domeny hevolta.sk a matka hevolta.eu su z toho isteho sudka. Zvazujem zalobu za podvod a neopravnene obohatenie sa a budem rada, ked sa oklamani pridaju.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch

Odpoveď na príspevok od rados611:

Tiež by ma zaujímalo, konkrétne rekuperacia
@rados611 Dobrý deň, Prikladam moje skúsenosti s rekuperáciou Hevolta. Je dosť hlučna, ale vysokú hlučnosť možno pripísať aj montážnej firme, ktorá rekuperačnú jednotku uchytila o väzníkový krov a v izbách v blizkosti rekupeačnej jednotky počuť okrem prúdiaceho vzduchu aj hluk/vibracie samotnej jednotky. Navyše, rekuperačnú jednotku najskôr namontovali naopak. Montážna firma tvrdila,že bola várka rekuperácii na ktorych bolo naopak nalepené označenie. Hlavný problem však je účinnosť jednotky. Po spustení sa v miestnostiach ochladilo, tak som sa rozhodol zmerať teploty na najnižšom rýchlostnom stupni (a teda najvyššej účinnosti) a výsledky sú nasledujúce: Vonkajšia teplota: 2,1°C. Teplota odsávaného vzduchu z miestnosti: 23,7°C. Teplota vzduchu privádzaného do miestnosti: 18,1°C (resp. 16,5°C pri vonkajšej teplote -3°C). Teplota vzduchu vyfukovaného z rekuperacie do exterieru: 12,9°C (namerané pri vonkajšej teplote -3°C). Hevolta uvádza účinnosť ohrevu prívadzaného vzduchu 90%. To môže byt pravda, keď je rozdiel vonkajšej a vnútornej teploty 5-6°C, ale v mojom meraní (rozdiel teplôt cca. 22 °C) to vychádza tak, že cca. 50% tepla uniká do exterieru. Takže jednotku som vypol, všetky vyduchy pozatváral a využívam lacnejší spôsob vetrania prievanom.. Na zlú účinnosť a možnosti riešenia som sa pýtal aj priamo v Hevolte, odpoveď mi však do dnešného dňa neprišla...
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?