Obklad a dlažba kúpeľne

Zobraz úvodný príspevok
Tak od pondelka robime prerabku kupelne a stale nie sme ujednoteni na obkladackach a dlazbe. Co uprednostnujete vy? Alebo mate nejake konkretne tipy? Nam sa paci obklad Greta Greg, vyhodi ju aj po zadani do google. V pondelok sa ma zacat obkladat, tak je najvyssi cas sa ujednotit. Ja som skor za nieco zive, nie moc chladne /napr. modra/, paci sa mi oranzova v kombinacii so zltou.
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Ahojte, na akých stránkach hladáte tipy na kúpeľňové obklady? Viete mi poradiť nejaké dobré stránky? Nič pekné neviem nájsť. Páčila by sa mi kúpeľňa v jemne fialkovej, kombinovanej s inou fialovou, nie moc tmavou, popr. ružovou - bledou, alebo bielou a aj nejaké obklady s kvetmi do toho zakombinovať...
Odpovedať
Profilova fotka
@lyongirl staci do googlu napisat obklady kupelne a vyroluje ti to take mnozstvo odkazov, ze si ani vybrat nebudes vediet :-) Ak chces pozri aj moj album , mam tam stiahnute kupelne ktore ma zaujali , su tam aj nejake do fialova a tiez ruzove , no a kvetinovych tam mam neurekom ;-)
Odpovedať
@mojzisova Dík :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
Mate prosim niekto skusenost s obkladom od spanielov grespania?
Odpovedať
Profilova fotka
@blesura Konkretne s touto znackou nemam ziadne skusenosti, ale spanielske dlazby su jedny z najkvalitnejsich, to ti potvrdi asi kazdy. My mame tiez spanieslke dlazby, aj obklady do kupelky a sme nadmieru spokojni. Takze nevahaj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@blondiee83 Dakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
nemáte niekto skúsenosti so stierkou do kúpelne miesto obkladu? poznám dve www.tadelakt.sk je to marocká štuka a www.pandomo.sk vyzerá to efektne... nejaké rady?
Odpovedať
Profilova fotka
@audreyd este benatska stuka a umyvatelna farba tikkurila feelings, ale ta je bez nejakych vzorov, pekne hladka :-) . my to zatial len planujeme dat
Odpovedať
@blesura grespania ma nadherne obklady, kvalitou su vraj dobre, ved tomu zodpoveda aj cena ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@vivere dakujem, tak sa tesim :) uvidime, co z toho bude :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
Ahojte, chcem sa opytat na názor cim vysparovat v kupelke kachlicky pri vani? tie co sa uz koncia na okraji vani? V minulosti uz som mal 2byty a 2x som to prerabal a vyplnoval silikonom proti plesniam na to urceny a vzdy zacal po case cierniet. Mate nejake skusenosti? Chystame sa v novom byte zhodit kachlicky v kupelke a osadit vanu namiesto sprchaca. Dakujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
ja by som sa chcela spytat co sa kladie skôr v kupelni? dlazba ci obklad? a preco? dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@syko1 Asi potom treba dat ciernu sparovacku, aby to nebolo vidiet, ked to zacne cerniet. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@leela15 Nie som odbornik, ale zacal byt som dlazbou. Keby si zacala obkladackami, tak sa ti ten spodny rad obkladaciek zmensi hrubkou dlazby. Nemuselo by to vyzerat prave najlepsie.
Odpovedať
ahojte, chcem sa spytat, robite si dlazbu a obklad v kupelni sami?
Odpovedať
@franzziska nie obkladač...
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?