Nastavenie kotla termo-tech duo 22 kw 2022

Dobrý deň vo spolok. Chcel by som poprosiť ak má niekto tento kotol o radu ako ho treba nastaviť. Vyskúšal som už veľa variacii a najlepšia je 3s podávanie 40 s pauza a 20%fukanie ale vytiahne iba do 50 a ide späť. Ak má niekto taky kotol budem veľmi rád a Ďakujem vopred za pomoc.
Odpovedať
Nenájde sa nik kto má termo-tech duo??? 😲😲😲
Odpovedať
@jozefpepa skúste energoportal.cz Fórum pevne paliva, ja som čerpal info odtadial.
Odpovedať
Ďakujem veľmi pekne ale termo tech duo tam není. Ak by niekto mal skúsenosti s týmto kotlom budem veľmi rád. Ďakujem
Odpovedať
@jozefpepa ani môj kotol tam nebol, ale horáky a riadiace jednotky su rovnake a použité aj v inych kotloch. Základ je v podstate ten istý. Treba to len doladiť na svoj kotol. A tento rok väčšina kúri hnedym, lebo čierne je príšerné drahé, a ani nebolo. Aj ja sa trapim tento rok, prešiel som na hnedé.
Odpovedať
Hľadal som ale nič čo by mi pomohlo som nenašiel, ale aj tak ďakujem 😉👍možno sa niekto ozve kto bude mať skúsenosti 👍😉
Odpovedať
@jozefpepa ved ak ti nevykuri , tak má málo paliva ...pridat podávanie alebo ubrat prestávku ....ale asi robit len po jednom partametri ..bud len pridávat podávanie , alebo len skracovat .
Odpovedať
Paliva ma dosť dokonca ostávajú nezhorene časti len to nastavenie mi akosi nesedí
Odpovedať
Ak má niekto tento kotol budem rád keď mi pošle približne nastavenie ďakujem 👍😉
Odpovedať
@jozefpepa tak predlž prestávku ak nezhorí ..ešte je jedna možnost , že ten kotol je na objekt malý a nevládze...ale tam by si mal mat alewbo tabulku od výrobncu , alebo automatiku...
Odpovedať
Kotol je dosť silný 22 kw problém je v tom že by som potreboval od niekoho poradiť aké časy mam dať a koľko prieduchy a klapku na prieduchu zatiaľ som to nastavil podľa seba ale zdá sa ze zle a preto potrebujem od niekoho radu kto ma tiež taký istý kotol aký má čas
Odpovedať
Nájde sa tu niekto kto ma termo tech duo 🤔🤔🤔
Odpovedať
To nik nemá kotol termo tech duo???
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?