Pretáča sa samorezka .. nejde dotiahnuť

Ahojte poprosim vás o radu .. namontovali mi dvere no na kluckach samorezka sa nedá dotiahnuť tým pádom ani kľučka není rovno a aj sa hýbe .. neviete ako by som mohol vyplniť tu dieru a nasrobovat to tak aby to držalo ? Ďakujem 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Vyber skrutku do diery zapalku sparatko maly kusok drievka a nalep do diery. Zarez do roviny nozikom a po zaschnuti naskrutkuj spat skrutku.
Odpovedať
@wolodymyr ja neverím, že niekto sa dokáže spýtať na takúto banalitu.. Ja nechápem, čo za mysliteľov táto doba vyprodukovala. Ja strácam reč.
Odpovedať
@wolodymyr iba ak by si z nás @marko256652 robil prdel... Potom 1:0 pre neho.
Odpovedať
Hold, vzdelávanie aj maturita bola online... Registrovať sa na fóre a položiť otázku vie, ale dať do Google je asi nad jeho sily.... Boh ochraňuj Slovensko pred touto generáciou... https://www.google.com/search?q=how+f...
Odpovedať
@marko256652 a kúp si tam knihárske skrutky... Tiež použiť Google....
Odpovedať
@zicher ja neverím, že niekto môže byť vševedko. Keď strácaš reč tak nekomentuj. Zrejme nie si vyrovnaný človek.
Odpovedať
@megdesign maturitu som ukončil pred 8 rokmi vtedy to online nebolo 🙂 predstav si, že som aj googlil. Boh ochraňuj Slovensko pred vševedkami
Odpovedať
@wolodymyr ďakujem za normálnu odpoveď 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@zicher este je to dobre je tam snaha spravit to sam ... nie kazdy ma techbicke myslenie. Beriem to tak ze musis byt bud sikovny alebo bohaty. Na tom je zalozeny biznis. Česi na to majú porekadlo: Páni a k mání. A ked pani platia ti co su k mani si tie peniazky zarobia a kruh sa uzavrie.
Odpovedať
@wolodymyr nie som stolár .. nikdy ma takéto veci nezaujímali. Čo viem si spravím sám .. vedel som o Tom natlačiť tam sparadlo alebo niečo .. aj som to spravil ale zase sa uvoľnila skrutka .. tak som myslel, že niečo iné sa tu poradí .. možno som tam nedal dostatočné množstvo .. dneska to ešte pozriem 🙂
Odpovedať
@wolodymyr a technické myslenie mám na koľko robím na CNC 😄 len hovorím .. takéto veci ma moc nezaujímali na kolko som sa s nimi nestretol
Odpovedať
@marko256652 keď robíš na CNC, to neznamená, že máš technické myslenie.... Výkres, ktorý tam nahráš cez USB, vie nahrať aj cvičená opica. Ale keby si bol ten človek, čo ten výkres kreslí, potom je to o inom....
Odpovedať
Článok sa načítava...
@megdesign 😂😂 zrejme nevieš ako funguje cnc .. ja som programátor .. pod skúsiť 😂
Odpovedať
@megdesign nie naozaj .. nebuď velmi múdry,lebo takých ľudia nemajú radi. Bez urážky
Odpovedať
@marko256652 ja som programátor tiež. A? Len nie cnc, ale plc. Cnc som programoval stolárske naposledy asi tri roky dozadu. A? Smial by som sa skôr tomu, že nevieš vypodložiť samorezku zápalkou/špáradlom...
Odpovedať
..a čo tak použiť taku istu resp. podobnú samorezku s vačšim závitom? 🙂
Odpovedať
..ešte je zaujimavé ,že niekto /firma?/ takto namontoval-a klučku a hotovo ? a zákaznik nech sa stará? 😞
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od marko256652:

@megdesign nie naozaj .. nebuď velmi múdry,lebo t…
@marko256652 @megdesign Asi by už stačilo hádok typu kto dočurá ďalej. Nie každý vie všetko, to, čo je pre jedného samozrejmé, pre iného môže byť nové. Tu ide o to, aby sme tie vedomosti posúvali ďalej a rozširovali medzi ostatných.
Odpovedať
@marko256652 To, že si programátor vysvetluje, prečo si nevieš poradiť s jednou skrutkou. 🙂
Odpovedať
@chinatech aky to ma suvis s touto profesiou?
Odpovedať
@gashtaan ďakujem za obhajobu ... Ja som radšej ani neodpísal lebo to nemá zmysel 😄
Odpovedať
@marko256652 nedakuj, teba som neobhajoval. Podla mna je v poriadku, ze nevies skrutkovat do dreva a pytas sa tu aby si sa to naucil, no urcite je aj kopec trebars kucharov ci bankarov co to nevedia.
Odpovedať
@marko256652 ak je to voština, nič tam netlač už, ale "kúp si tam knihárske skrutky."
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?