Akustický panel proti ozvene - montáž

Ahojte, nakoľko mám v pracovni celkom ozvenu z dôvodu mála vecí, chcel by som skúsiť molitanové panely (piramídy), nech sa to trošku zredukuje. Jedná sa o cca 8 štvorcových metrov, ale viac-menej plánujem upraviť len kút v ktorom je stôl. Viete niekto poradiť spravny montážny materiál? Ideálne by som chcel niečo, čo po prípadnom budúcom odstránení, spôsobí minimálnu škodu na omietke. Je lepšie použiť lepidlo/tmel, prípadne použiť obojstrannú pásku? Tie panely ktoré som si vyhliadol nemajú samolepiacu časť. V prípade ak máte skúsenosti s inými spôsobmi ako to zredukovať (okrem závesov/obrazov a nadbytočného nábytku), rád sa inšpirujem. Vopred vďaka
Odpovedať
Profilova fotka
su aj akusticke panely, co sa davaju na strop, mozno by to lepsie aj ukazalo. len to tiez treba asi vediet, kde a kolko toho treba dat.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od milos_sk88:

Ahojte, nakoľko mám v pracovni celkom ozvenu z …
@milos_sk88 s cim lepit neporadim, ale poradim, aby si sa vyhol nerozoberatelnemu lepeniu lacnych penovych panelov ako napriklad mega acoustic PA-PMP... nie su farebne stale.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od gashtaan:

@milos_sk88 s cim lepit neporadim, ale poradim, a…
@gashtaan No to mi moc nepohomhlo, kedze presne tie som chcel vziat. V Muziker maju svetlo zelene/tmavo sive, ktore som planoval vziat a spravit sachovnicu z toho.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?