Čo hovoríte na dýhované schody so železnou konštrukciou?

Profilova fotka
máte niekto dýhované biele schody? neodlupujú sa a netreba ich často lakovať?
Odpovedať
Treba dbať na to, aby oceľová konštrukcia bola primerane tuhá, aby sa pri chôdzi schodisko netriaslo. Treba myslieť aj na to, že po schodoch sa občas aj uteká no a vtedy oceľová konštrukcia duní. Takže na konštrukcii netreba šetriť a potom budete spokojní. No a pretože dýha je lesklá a šmykľavá, treba myslieť na bezpečnosť, hlavne keď sú neposedné deti, alebo starí rodičia, pretože tí majú potom z takýchto schodov strach. Ale to sa dá vyriešiť rôznymi protišmykovými opatreniami. Len na to treba myslieť včas, aby sa nestal úraz.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ja vyrábam drevené schody už niekoľko rokov, pri dyhovaných schodoch záleží najviac akým lepidlom boli lepené dyhy, aby sa vám neodliepali (nestáva sa to často). Treba si zistiť, ktorá firma kvalitne lepí dyhy, alebo kto predáva kvalitné dyhované diely. Veľmi dôležitá je aj predná hrana stupňa, odporúčam masívny náglejok so zrazenými hranami. Hrúbka by mala byť najmenej 36mm a viac. Povrchová úprava by mala byť (vo vašom prípade) viac krát nanášaná, 1x základ a najmenej 2x vrchná. Keď budete chodiť po schodoch len v ponoškách, vydržia vám do smrti. Inak podľa vlastného úsudku. S oceľovou konštrukciou vám snáď poradia ostatní. Pozrite si prosím aspoň môj link www.modrastrecha.sk/katalog/firma/pep...
Odpovedať
Profilova fotka
Chcel som tým povedať, že naglejok je predsa len odolnejší na poškodenie ako dyha a predsa chceli by to maľovať na bielo a tak už na odtieni nezáleží.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?